Nešiojamasis kompiuteris

Dažnas ir šiaip neišsivaizduoja gyvenimo be kompiuterio, o studentui jis tiesiog gyvybiškai būtinas. Rekomenduojame rinktis kuo geriausią ir patogiausią prietaisą, kokį tik galite sau leisti.

Staliukas nešiojamam kompiuteriui

Kad būtų patogu, kai įsitaisote ten, kur smagu sėdėti ar gulėti, bet nepatogu pasidėti kompiuterį.

Išorinė baterija

Dar vienas puikus daiktas praversiantis, jei dėl įtempto gyvenimo tempo nespėjote ar neturėjote galimybės pakrauti savo išmaniuosius prietaisus, dažniausiai – telefoną. Praves šis įrenginys ir tada, kai naudotis kraunamu telefonu „ant laido“ paprasčiausiai nepatogu.

Stalinė lempa

Bendro kambario apšvietimo nepakaks, tad rašant, skaitant ir netgi darant makiažą stalinės lempos, be abejo, reikės. Antra vertus, ir vakaroti daug jaukiau, kai kambarį apšviečia tik stalinė lempa.

Beje, labai praktiški ir prie baldų žnybtukais prisegami šviestuvėliai.

Antčiužinis

Ak, tos kietos ir nepatogios bendrabučio lovos. Jūsų nugara tikrai padėkos, jei įsigysite antčiužinį. Todėl drąsiai įtraukite šį daiktą į būtinų pirkinių sąrašą.

Dulkų siurblys ar siurblys-šluota

Tvarkytis, be abejo teks, o jei norėdami jaukumo patiesėte vieną kitą kilimėlį, dulkių siurblys bus tikras išsigelbėjimas. Jei perkate naują siurblį, rinkitės kuo kompaktiškesnį prietaisą

Virdulys

Kokia rytas be karštos kavos ar arbatos puodelio? Kuo pavaišinti svečią? Kaip nuvyti mieguistumą, kai pritrūko laiko pasiruošti atsiskaitymui ir ketinate mokytis naktį? Ir kuo užpilti greitos košės ar makaronų sriubos pusgaminį? Žinoma, tam reikia karštutėlio vandens, kurį vienu mygtuko spustelėjimu paruoš elektrinis vandens virdulys.

Galų gale, virdulyje galima išsivirti kiaušinį arba užpylus verdančiu vandeniu pašildyti anksčiau išvirtus (be lukšto) kiaušinius ar dešreles.

Puodas ir kiti virtuvės reikmenys

Alkis – ne brolis, tad teks pasirūpinti ir valgio ruošimo rakandais. Vienas jų – daugiafunkcinis puodas. Mažutė programuojama „virtuvėlė“, išvirs ne tik košę ar sriubą, jame galima netgi picą ir pyragą išsikepti. Vien tik puodo neužteks, tad pasižvalgykite po AliExpress ir rasite daugybę mielų ir naudingų virėjo dalią palengvinančių daiktų.

Gertuvė

Kiekvienam pagal norus ir poreikius. Tai gali būti ir pati paprasčiausias sandarus indas arba kompaktiška ir lanksti, kurią netgi galima plauti indaplovėje, „aquaskin“ tipo gertuvė, arba termoso tipo gertuvė, kurioje šaltas gėrimas ilgai išlieka vėsus, o karštas net prabėgus keliolikai valandų maloniai sušildo gomurį.

Magnetinis kortelių dėklas

Patogu, kai nesinori imti nei rankinės, nei piniginės, ir trumpam išeinant pagriebti tik telefoną. Dėkle tilps, pavyzdžiui, tapatybės ir banko kortelės.

Patalynė ir rankšluosčiai

Žinia, be rankšluosčių irgi neapsieisime. O maudynių chalatą gali atstoti didelis, lengvas rankšluostis kurio elastingas kraštas prisisega lipuku – lengva įsisukti ir nesibaiminti, jog nuslys. Tai pat patogu ir rankšluostis- turbanas.

Taip pat galima įsigyti naujus, tarpusavyje derančius patalynės ir lovos užtiesalų komplektus.

Tvarkingos spintos paslaptys

Nesvarbu, kur gyvensite: bendrabutyje ar nuomosite kambarį, vietos spintoje per daug nebus. Kad rūbai nesilamdytų, o tuo pačiu neužimtų daug vietos, puikus pasirinkimas keliaaukštės pakabos, papildomi spintos strypeliai, pakabinamos lentynėlės ir stalčių įdėklai.

Kabliukai

Atskira pagiriamoji odė paprasčiausiems kabliukams. Kad viskas būtų kaip ant delno ir sudėta tvarkingai pravers priklijuojami kabliukai. Ant jų spintoje galima sukabinti įvairias smulkmenas, pavyzdžiui, diržus, rankines, auskarus. Galima tvarkingai užkabinti prietaisų elektros maitinimo laidus, ras paskirtį ir ant durų viršaus užkabinamos kabliukų konstrukcijos.

Lentynėlės

Ne viskas bus paslėpta už uždarų durų, o kad darbo stalo ir atvirose lentynose neįsivyrautų chaosas, pravers pastatomos lentynėlės ir dėžutės ir dėklai.

Kilimai, veidrodžiai, dekoro elementai

Interjeras – mūsų vidinio pasaulio atspindys. Net vienodi ir vienodais baldais apstatyti kambariai nebus tokie pat, nes juose gyvena skirtingi žmonės. Jaukumo ir savitumo suteikia kilimai, dekoratyvinės žvakės, sienų aplikacijos ir kiti akiai ir širdžiai mieli daiktai.